אסטרו-טארוט – אסטרולוגיה בראי קלפי טארוט

אסטרו-טארוט היא שיטה ייחודית שנוצרת משילוב עקרונות אסטרולוגיה אישית וקלפי טארוט. החיבור בין קלפי טארוט ומרכיבי מפה אסטרולוגית הוא כמו חיבור של חלקי פאזל שמרכיבים את התמונה השלמה: המערכת הראשית של הטארוט מונה 22 קלפים, והמערכת האסטרולוגית מורכבת מ-22 גורמים עיקריים: 12 המזלות ו-10 הפלנטות שמאכלסים את המפה האסטרולוגית. כל אחד מ-22 קלפי המערכת הראשית של הטארוט הוא קורלטיבי לאחת מ-10 הפלנטות או לאחד מ-12 המזלות שמרכיבים את ההורוסקופ האישי.  

גם אסטרולוגיה וגם טארוט מציעים לנו מסע אל עצמנו. קלפי המערכת הראשית של הטארוט
מציעים לנו  מסע עוצמתי לגילוי עצמי, וגם אסטרולוגיה מציעה מסלול של פיתוח מודעות עצמית לעבר צמיחה אישית ורוחנית. מפגש של קלפי טארוט עם מפה אסטרולוגית אישית הוא יצירתי, חווייתי  ומביא תובנות רבות. שיטה משולבת זו מאפשרת גישה הן לרובד הפסיכולוגי שאותו מציעים קלפי  הטארוט והאסטרולוגיה, והן לרובד הפרקטי, של מתן תשובות ברורות לשאלות קונקרטיות. כל  אחת מהשיטות הללו משמשת כמראה לשיטה האחרת, וכאשר שיטות אסטרולוגיה וטארוט חוברות יחד הן מציבות מולנו מראות מגדילות שמעודדות אותנו לשיפור עצמי ולהתפתחות אישית ורוחנית.

הרעיון המרכזי של שיטת אסטרו-טארוט הוא שהאנשים, המצבים והאירועים בחיינו הם
בעצם השתקפויות שלנו, או הקרנה של המציאות הפנימית שלנו על המציאות החיצונית.
לכן, כדי להכיר ולהבין את העולם סביבנו, עלינו להכיר ולהבין את עצמנו, ואם אנו רוצים לתקן
את המציאות שמחוצה לנו, כל מה שעלינו לעשות זו עבודה פנימית. כשאנו מרפאים בעיה או קונפליקט בתוכנו, אנו מרפאים את "המציאות החיצונית" סביבנו, שאינה אלא השתקפות של פנימיותנו.

זהו רעיון מרכזי בשיטות רוחניות רבות, כולל הקבלה היהודית והקבלה האוניברסלית, וכאשר עובדים על טארוסקופ, הרעיון הזה נעשה מאד מוחשי. טארוסקופ הוא שילוב קלפי טארוט עם הורוסקופ אישי – עם מפת לידה אסטרולוגית אישית. כיוון שקיים דמיון בין המשמעות של קלפי טארוט לבין העקרונות של הפלנטות והמזלות האסטרולוגיים, משייכים כל קלף מקלפי הטארוט לאחת הפלנטות או לאחד המזלות.

בספרי אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים  מובאים עקרונות העבודה העצמית עם טארוסקופ באופן מפורט ובהיר.

הספר תורגם לאנגלית ויצא לאור בשני ספרים אינטרנטיים שהגיעו למעמד של בסט-סלרים באמזון:

The Fool's Journey – A Journey to Wisdom

 of Tarot and AstrologyCombination The Magical 

התיקון הרוחני של כל מזל אסטרולוגי מחייב להבין את האנרגיה הייחודית של כל מזל. לכל מזל יש קלף טארוט שתואם לו, וגם לכל פלנטה יש קלף תואם. הבנת המסרים הגלומים בקלפי טארוט מאפשרת לכם להעמיק את ההבנה העצמית ולהאיץ את ההתפתחות האישית. השילוב בין אסטרולוגיה וקלפי טארוט מאפשר לכל אחד מכם להתחבר להורוסקופ ולטארוסקופ האישי שלכם באופן חוויתי ויצירתי, שהוא ייחודי ובלעדי לכם, ולקבל מסרים ותובנות שיקדמו אתכם במסע ההגשמה העצמית שלכם

מי שעוסק בקלפי טארוט יגלה שהשילוב עם אסטרולוגיה אישית הוא מפתיע ועוצמתי. גם מי שעוסק שנים רבות באסטרולוגיה יופתע לגלות נקודות מבט חדשות להתבוננות על המפה האסטרולוגית האישית שלו ויוכל לגלות בעצמו צדדים שלא הכיר, להאיר פינות חבויות בחייו, ולזכות בתובנות חדשות. וכמובן שעבור כאלה שמתוודעים לראשונה לשיטות אלה ולשילוב של אסטרולוגיה עם טארוט, מחכה מסע לימודי מרתק שמוביל לתובנות רבות ולשיפור כל תחומי החיים

© כל הזכויות שמורות ל רות אהרוני
מומחית ל- אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה זוגית 
אסטרולוגיה הוררית = מתן תשובות לשאלות ממוקדות 


לרכישת ספרים בהנחה בקנייה מאובטחת >> לחצו >> סל קניות 

  
ייעוץ אסטרולוגי
    אסטרו-קואצ'ינג    לימודי אסטרולוגיה
ספרי אסטרולוגיה    סל קניות   
אודות   צור קשר