זוגיות קרמתית ותיקון קרמה  

 

על פי הספר : הקשר הקרמי 

בחיים של כל אחד מאיתנו יש שלל הזדמנויות לתיקון קרמתי בתחומי החיים השונים, ובדרך כלל, התיקון המשמעותי
ביותר הוא בתחום הזוגיות. חוק הקרמה הוא למעשה חוק טבע בסיסי, חוק הסיבתיות, שמבוסס על העיקרון שהחיים הם חוויה נמשכת, שאינה מוגבלת לתקופת חיים אחת. לכן כדי למצוא את הסיבה לדבר מסוים שקרה לנו, לא מספיק לבדוק רק בחיים הנוכחיים, אלא עלינו לדפדף בקורות הנשמה בגלגוליה השונים. מה שקורה לאדם בהווה יכול להיות תוצאה של מה שקרה לו בעבר הרחוק או הקרוב, והוא פרי הקרמה המצטברת. חוק הקרמה מציב אותנו במצבים שמאפשרים לנו ללמוד את השיעורים הספיריטואליים הדרושים להתפתחות שלנו, ו
למידה באמצעות זוגיות היא משמעותית ומתגמלת ביותר


המטרה הבסיסית של גלגול נשמות אינה קבלת שכר ועונש כמו שנהוג לחשוב באופן פשטני. המטרה של גלגולי הנשמה היא להביא להתפתחות אישית ורוחנית שתביא לתיקון ואיזון קרמה. המטרה של ההתגלמות החוזרת ונשנית של הנשמה בגוף פיזי נועדה כדי שנלמד את השיעורים הרוחניים הבסיסיים:
אהבה ללא תנאי, חמלה, קבלה, סובלנות, מתינות, איזון, ענווה, מסירות, נתינה וכן הלאה. יישום שיעורים אלה בחיים בכלל, ובזוגיות בפרט, הוא אתגר קרמתי לא פשוט!!!      

 

תחום מערכות היחסים הוא תחום מרכזי שבו הנשמה בוחרת לעשות תיקון קרמה

אחת הדרכים האפקטיביות ביותר כדי להבין לעומק את טיב הקשר בין שני אנשים, ולגלות מה הם השיעורים שעליהם ללמוד, יחד ולחוד, היא באמצעות מפה אסטרולוגית. קודם כל יש להבין היטב את המפה האסטרולוגית האישית של כל אחד מהם, ורק אחר כך להבין את המשמעויות שנובעות מהשוואה ושילוב של המפות האסטרולוגיות שלהם.

כאשר רוצים לבדוק, מנקודת מבט אסטרולוגית, אם יש קשר קרמתי משמעותי בין שני אנשים, כלומר, אם יש ביניהם קשר ששורשיו נטועים בגלגולים קודמים, משווים בין שתי מפות הלידה האסטרולוגיות שלהם. השוואה בין שתי מפות אסטרולוגיות מאפשרת להבין ולהפנים מה הם השיעורים הקרמתיים שיש ללמוד מקשרים ומיחסים עם הזולת, ומה יש לתקן. (מדובר לא רק על מערכות יחסים זוגיות, אלא גם על קשר הורה-ילד, קשרי משפחה, קשרי ידידות, יחסים בעבודה ועוד). פגישות מחודשות עם אנשים שהכרנו בגלגולים קודמים יוצרות הזדמנויות ללמוד שיעורים, בדרגות שונות של משמעות עבור הנשמה. אחרי שלומדים שיעור מסוים, אפשר לעבור לשיעור חדש.

דרך נוספת שעוזרת להבין מה הם השיעורים שבני זוג צריכים ללמוד יחד היא טכניקת שחזור גלגולים, שבאמצעותה ניתן לשחזר את האירוע הראשוני מהעבר הגלגולי שבו נוצרה בעיה ביחסים, כיוון שהאירוע מוטבע בתת מודע. כשאנשים מסוימים נכנסים לחיינו, גם אם איננו זוכרים שהיכרנו אותם, הנשמה שלנו זוכרת, ובתת מודע שמורים זיכרונות על טיב היחס, על אירועים שהתרחשו ועל התנסויות שהיו לנו איתם.

 

היסטוריה קרמתית מסבירה מדוע כבר בפגישה ראשונה, אנו מרגישים משיכה מיידית לאנשים מסוימים או דחייה מיידית מאנשים אחרים. אם נוצר קשר שמוביל למערכת יחסים, קשר עכשווי זה משקף קשרים מן העבר. רגשות מגלגולים קודמים ממשיכים מגלגול לגלגול ומשפיעים על החיים העכשוויים. אם היחסים היו שליליים בעבר, בחיים אלה יש לאזן ולתקן אותם, בהתאם לשיעורים שנלמדו. אם היחסים היו טובים, יחסים אלה יכולים עכשיו להימשך ולהעמיק, ובני הזוג יכולים ליהנות הדדית מהקשר המחודש, ולהיעזר באנרגיה הטובה שמייצרת מערכת היחסים החיובית כדי לעשות תיקון קרמתי בתחומי חיים אחרים. 

בעיות בקשר, גם אם הן נוצרות כתוצאה מנסיבות ספציפיות בהווה, הן תולדה של בעיות בלתי פתורות מן העבר. הבעיות ממשיכות לצוץ ולצוף עד שמצליחים לפתור אותן. בקשרים בעייתיים יש הזדמנות מצוינת ללמידה, ואם אנו נמצאים עם אדם מסוים עכשיו, זה סימן שנוצרו נסיבות שמתאימות לאיזון הקרמה, ועלינו לחתור בהתמדה  לאיזון הקרמה המשותפת, כמו גם האישית.

* עפ"י הספר: "הקשר הקרמי על גלגולים ואהבות בגלגל המזלות", בספר ייחודי זה תמצאו מידע רב וייחודי על נושא הקרמה וזוגיות קרמתית. הספר מלמד יסודות של אסטרולוגיה זוגית עם דגש על מערכות יחסים מגלגולים קודמים, ומציג טכניקה ייחודית למשיכת בן/בת הזוג המשלים.

הספר משתתף במבצע ספרי אסטרולוגיה

לרכישת ספרים בהנחה בקנייה מאובטחת > לחצו > סל קניות

© רות אהרוני
מומחית ל- אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה זוגית
אסטרולוגיה הוררית = מתן תשובות לשאלות ממוקדות 

אסטרו-קואצ'ינג, טכניקת שחזור גלגולים, תרפיית קו הזמן 
 
לקבלת מידע נוסף >> פנו אישית:
08-9340269
RuthAharoni@gmail.com